http://www.andrzej-gontarek.witryna.info/
Odpoczynek po operacji, pacjent przeżył :-)Złomowisko ;-)Czujnik, jak Cyganka, prawdę Ci powie(gryf po szlifie i ustawieniach).Stos banjoczęści
Znana firma i jej wytwórWłaściciwel stwierdził  że instrument odzyskał duszęZabytek z BydgoszczyPiłujemy  nie ma wyjścia
Nowe pickupy królaNavigator pana KimuryNajpiwer wymiar potem szlifKurcze  jak ślicznie  prawie fabrycznie
Czynniki pierwszeKij ze strunamiGrubostrunny bas pana YankaCiekawa główka
Dovina pod pilnikiemCo złamało się się skleiBez pilnka ani ruszArtystyczne wykończenie
YAMAHA SG 800S w trakcie naprawyNarzędziowy zawrót głowy :)Piękny CORT C 4 H.Banjo Defil 6
ESP LTD GH 600Pomoc dla zawodowca- samo się nastroi :-)Śnieg- nie to farba ;-)Też chordofon choć smyczkowy :-)
GODIN PROGRESSION :-)Dean V  Dave Mustaine signatureKwieciście (Tanglewood Tomcat).Szatański GIBSON V.
Gryf czystym ma być i basta ; )Drobna modernizacja wymuszona uszkodzeniem :-) IBANEZ MUSICIANMayones VSzerszeń
Cuuudo!!! mandolina Suzuki z 1968 roku Nr 15 z seriiNiniejszym zaświadcza się, że Pan Arkadiusz R. jest posiadaczem znakomitego wiosła :-)Lutniczy IBANEZ z roku 1980.Tym razem moje piętno zostało odciśnięte na rumuńskim basie elektroakustycznym HORA. Hip, hip HORA ;-)
Basista, jako człek zmyślny, zawsze sobie poradzi :-)W stalowym uścisku.Dość istotny fragment basu ;-)Fender, nie Fender, ale gada super :-)
Kolejny TAYLOR przeszedł przez moje ręce.W CYTRA MUSIC Płock- ustawienie nowiuteńkiego Dobro.Strat od IBANEZA. Stary, oj stary...DEFIL CARIOCA 1971 w pozycji horyzontalnej.
Dean przepięknie wykonany i super gadający.Mostek by Levinson niby stały a działa dwustronnieDo szlifu! Gotowi! START!BURNY by FERNANDES- przepiękne, odrestaurowane wiosełko
Ibanez the best !!!Gitara podróżna model ROVER.Rekonstrukcja dała dobre efekty, gra i wibruje.DEFIL JAZZ z roku 1982, odnowiony i troszkę zmodernizowany. Obecnie własność jednego z gdańskich kolekcjonerów.
DEFIL WESTERN 12 z roku 1974, obecnie w posiadaniu Barosza Hołowni( www.kuzniagitarzystow.pl)TRAVELER(własna konstrukcja).DEFIL Rytm(z czerwca 1971 roku) z kolekcji Piotra Kłosiewskiego. Gitara, jak na swój wiek, wygląda i gra świetnie.DEFIL JAZZ 1960(częściowa restauracja z korekcją gryfy, wymianą kluczy, zdjęciem starego lakieru i ponownym lakierowaniem instrumentu).
Przepiękny i znakomicie wykonany instrument, a jak brzmi...Fender Tele bajecznie brzmiący.Mewa z Kanady.Bardzo dobry i bardzo drogi instrument. Brzmienie powalające, wykonanie znakomite.
JACKSON seria XŚciskam serdecznie ;)CORT M600 świetny instrument za małą kasę- polecam :-)Składak: gitara PIĘCIOSTURNOWA(strój: G,D,A,E,B) wg pomysłu Waldka P. Gryf JOLANA DELICE z 1957 roku, korpus DEFIL JAZZ z 1979 roku. Ot taka ciekawostka :)
Ciekawy strunociąg i gitara nabiera innego wyglądu.FERNANDES V z aktywną elektroniką EMG, ale to gada !!!Fender stratocaster oryginał z custom shop.Polerowanie progów: z lewej przed zabiegiem, z prawej po.
Mostek elektroakustyka inaczej.Stary, ale jary HOFNER archtop.GRECO- układ elektryczny w trzywarstwowym body.Cort w trakcie konserwacji podstrunnicy.
Cała masa osprzętu GRECO przed usunięciem patyny i polerowaniem.Podstrunnica Epiphone LP Prophecy Plus po konserwacji.Epiphone z główką na temblaku :)Kwartet egzotyczny Marina 12, Gibson SG USA, Ibanez Jem i Ran :)
1,25 to jak na elektroakustyka świetny wynik. Praca popłaca :)Les Paul 50s Tribute 2016 T, NÓWKA do ustawienia. CYTRA MUSIC PŁOCKMr of AmericaNaturalne jest piękne :)
Po pierwsze- się urwało...Po drugie- się sklei...Po trzecie: gotowe do grania :)Lag, nawet nowy czasami wymaga dopieszczenia.
Admira SewillaEpiphone SGCzarnoksiężnik Rysiek.Chromowane jest piękne :-)
The wall :-)IconGibson LP złoty z fabryki w Nashville 2011Musima Junior, jeszcze z DDR. Blisko czterdziestoletni klasyk a z wyglądu nówka.
E6 1mm nad dwunastym progiem, i tak ma być :-)1/2 Jolana Horicane 1/2 pomysł Waldka B. Całość wyjątkowo brzmiąca i fotogeniczna.Wynalazek Waldemara P. który nazwał roboczo LITARA, ciekawe dlaczego?7
Legenda, piękny i znakomity instrument.Mostek by SPECTOR.Yamaha YSG, produkowana tylko na rynek japoński.Floyd by YAMAHA.
Neonówka 1998Floyd by IBANEZ.YAMAHA YSG- ciekawy mostek, podobno projektu samego pana PRS; bardzo udane połączenie dwustronnego działania floyda i śpiewnego wibrato strata.6
Szlachetny instrument.Greco SG- RARYTAS W KAŻDYM CALU I POD KAŻDYM WZGLĘDEM.Taki oto ciekawy mostek ma GRECO SG.Z PAGAJEM(rok 1986), gitarą własnej konstrukcji i produkcji czyli od pomysłu do przemysłu :-)
VINTAGE(korekta gryfu, komplet ustawień, konserwacja elektroniki).Ibanez Prestige- piękny zawodowy instrument.Epi & NANO = no, nO, NO !!!YAMAHA Sl430- strój od B= groźne brzmienie. wymiana strun komplet regulacji, konserwacja elektroniki).
WASHBURN(wymiana strun, wszystkie regulacje).ZAK 1996(komplet regulacji polerowanie lakieru i chromów wymiana strun konserwacja elektroniki).Westminster(Matsumoku) Japonia- cudo. Komplet regulacji, wymiana strun, elektronika, polerowanie lakieru i chromów.NOWE PROGI WCIŚNIĘTE piłowanie czas zacząć :-)
NOWE PROGI WCIŚNIĘTE, WYRÓWNANE, gotowe do polerowania :-)Lag(korekta gryfu).Fresher- i wszystko jasne :-)ST-TE-GI Frankenstein czyli trzy w jednym lub wariacje na temat... :-)
IBANEZ PRESTIGE(wymiana strun, komplet regulacji, konserwacja elektroniki).FENDER USA 2001(wymiana strun, komplet regulacji, konserwacja elektroniki, polerowanie zarysowań lakieru)DEFIL JAZZ 1982(restauracja z korektą gryfy, wymianą kluczy, zdjęciem starego lakieru, woskowaniem całego instrumentu)B.C. RICH WARLOCK(wymiana strun, komplet regulacji i kompletny przegląd).
IBANEZ V akustyczne z otwartym złamaniem gryfu :-)IBANEZ V akustyczne z otwartym złamaniem gryfu(po sklejeniu, bez lakierowania).IBANEZ JEM(wymiana strun komplet regulacji).IBANEZ AEL 20E(korekta gryfu i mostka regulacja piezo)zdjęcie poglądowe.
IBANEZ ARX500(korekta gryfu)Squier Silver series- znakomity instrument, nie ma słabych stron.Fender stratocaster 1980, naprawiony, wypieszczony, pogram sobie - a co :-)IBANEZ LP  AX 1983(komplet regulacji  korekta gryfu  konserwacja elektroniki)
YAMAHA YSG- unikat, produkowana tylko na rynek japoński- absolutne cacko(lata 70- 80 u.w.).KLASYK NN(klejenie i naprawa mostka)GRECO - strój od B i mury pękają, lata 70-80 u.w.)Matsumoku Westminster- stary, ale piękny i jary :-)
Shadow NANO i wszystko jasne :-)Bardzo ciekawy układ w LP, pozwalający na uzyskanie wielu nietuzinkowych brzmień.LESPOLOPODOBNA, trochę zachwiały się proporcje, ale gitara(własny wyrób) gadała znakomicie; rok chyba 1988.FENDER JAPAN 1992(korekta gryfu, komplet regulacji pod czujnym okiem kota).
Ibanez GIO po wypasieniu(aktywne EMG, klucze z blokadą, nowy mostek). Wiosło przebija brzmieniem modele za ładnych parę setek PLN :)Blokada strun, patent Ibaneza.Bardzo interesujący mostek (Ibanez Destroyer II)Epiphone SG, przepięknie brzmiący bas.
Z tego klonu będzie gryf, reszta na opał :)Po zawoskowaniu gadają baaardzo przyzwoicie.Jeszcze ustawienie floyda, zestrojenie i czas na relaks :)Wyjątkowy Squier Japan, brzmienie powala.
Przed poprawkami...Po poprawkach i naprawie. Lepiej wygląda i działa :)Stagg klasyk po przejściach. Po naprawie i konserwacji brzmi i wygląda :)Washburn WI- 66VF fajnie grające wiosełko.
LAG T44DGibson SG, no kawał mięcha, Piotr wie co dobre :)LAG 4S 100DZłamas EPIPHONE, po naprawie nie do poznania, jakiś taki cały... :)
RAN na wspomaganiu EMG i jest mocno.Testowanie gryfu- najpierw oko i ucho a potem czujniki mechaniczne.Cacko w każdym calu i detalu.Jesionowy STRAT, z palisandrową podstrunnicą, tylko jednym humbuckerem GOTOH i iście diabelskim brzmieniem- czarny potwór normalnie ;)
Fender Stratocaster HSH USAGibson superstrat.MENSFELD V z przetwornikami Ścierańskiego- piękny i starannie wykonany instrument.1
YAMAHA Pacyfica- z taką akcją da się na niej normalnie grać.Ibanez- i wszystko jasne :)LAG Super strat, tani i dobry instrument.1
Ibanez po przejściachTak, tak, tak ...Prostota bywa niezastąpiona.A kuku, tu jestem ;-)
Blokowane klucze i regulowany docisk strun to tylko wierzchołek góry lodowej. Całej reszty nie da się opisać- DZIEŁO SZTUKI!Czasami pęknięcie straszne z pozoru daje się łatwo naprawić i GRA GITARA!!!Ładniutka :-) CORT KX5Mostek w koreańskiej gitarze FENIX, decha z pięknymi spękaniami.
Fajniutki TANGLEWOOD TOMCAT.Klucz z ciekawym udogodnieniem w postaci blokady a raczej regulacji docisku. Piekielnie precyzyjny.6Słodkie lenistwo...
15FENIX z 1991 roku- marzenie :-)Niby zabawka a wymaga tyle samo troski, co duży instrument.EPIPHONE reedycja modelu z roku 1958. KORINA :-)
Gibson V na bogato.Ketchup ;-)Krecio czarna YAMAHA SUPER R roll 400Epiphone Les Paul CUSTOM prophecy
Instrument znakomity pod każdym względem, dawno nie miałem takiego w dłoniach. PEREŁKA :-)ESP LTD GH 600- znakomita w każdym calu.Jakiś czas temu z IBANEZ ARX500 z limitowanej serii(tylko 2000szt)